Перейти к публикации
  • Сейчас на странице   Всего пользователей: 3   (0 пользователей, 3 гостя)

RandomRepick

Флуд-буфет XX. Life is Floodick

Рекомендованные сообщения

 

 

это Котсуне? :hmtroll:
Ну да, она :hmm:  

Кустик русский!
 

Routine понравилось это

абалдеть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

узкий

Так ещё лучше :hmm:


абалдеть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

чё кеша тоже на 20 лет укатился?


  9XFyxJf.png    

ЧЁ БУДЕМ БУХАТЬ НА НОВЫЙ ГОД?

 

         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Всего лишь на 3 дня

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

2е стандарты


  9XFyxJf.png    

ЧЁ БУДЕМ БУХАТЬ НА НОВЫЙ ГОД?

 

         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Twitch.tv/farm4m3

 

Зайдите на тест

во скок перескоп???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

че мож вам гта пострымить мммм?

 

@@OneTwoThreeFour на месте?


Изменено пользователем ValeraIdiSuda

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А можно список ушедших в мир иной огласить, а то я чето всю движню пропустил видимо


biblethump Дэфрэл навека в наших сердцах    biblethump

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ребятки, какой мортал комбат лучше качать из новых?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

"

 

А можно список ушедших в мир иной огласить, а то я чето всю движню пропустил видимо

@@Дурак


  9XFyxJf.png    

ЧЁ БУДЕМ БУХАТЬ НА НОВЫЙ ГОД?

 

         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@@moretti чё молчишь заебал


  9XFyxJf.png    

ЧЁ БУДЕМ БУХАТЬ НА НОВЫЙ ГОД?

 

         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В тобі грайма немає, бро ти гавноед. Твій флоу рогатка - мій арбалет Кожен твій куплет повз BPM Тут не твій формат, ніби я CD-R. Це вийшло з моди як Sneakerhead ЛСД, фен - це дикий бед Тут Grime Clash, сука де мій Cash !? За те що трахну цю суку зубів переможе! Соня - Доктор Смерть, життя на кін! Ти думав робиш лайно, коли Пердью в мікрофон? Я ніби старий Смокі-Мо, а ти АССА під гвинтом, Всім астральним карате ебу твій старенький прийом! Один і той же флоу, ні, не лактоза На твоїх губах, як в уретрі скалка Ти в хіп-хопі, як вершки в каві І жереш закінчення, як сперму Тохаль! Жебрак club - Пердью за Grime, але ти днищем слабкий Віщати з колін твоя ніша раб, Мій йогурт на обличчі - Едик рудий App! Нахуй дрібного лоха - Ти потів, як над телицею, над текстом - толку? Тут Декстер Морган, Ніби Віллі Вонка, тут убили вовка - Розбудили вулкан - Мене! Цей флоу - бомба! Тут Mortal Kombat, Твій джойстик зламаний А хто тут в топах, і рве вінрейт? Це Мармеладова Соня Blade! Це барокамера, Я номера за номінал Вам пора б кавери співати На "На-На" .Я нагінал Ваш гордовитий кримінал, Я боки вам наминав, Щоб ти запам'ятовував: Твій рот - номінант На болт, як Неймар. Напихати вебінар Як робити на століття, Чи не тупити як вінамп. Єретик як Абеляр, В тобі лопне капіляр Ти здохнеш цей бар Як "Бабин Яр". І я, як змія, мій отрута: Рима, хайп і ямб Ти в буккаке радий, Ну ка нахер, раб. Трахну Наріка. Я Валерія Грайм Германіка Ти Валерія: трахнути шреком- Злобним тролем. Я Френсіс Бекон. Мій новий Арагон руйнує Грайм-Вавилон Ти сів в метро - це блакитний вагон. Я Соня-Абаддон, Твої рядки не про те, Ти навіть з жердиною Чи не запригнешь на трон. Ні, справа не в тому, Що напаскудити Ньютон, Просто канібалізм - Годувати тебе гівном Той же нігіліст що і рік тому: Зруйную весь реп в цьому храмі - Герострат. Один проти всіх, Але внутрішній звір - це середній палець вгору.


1SpL2jh.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

×
×
  • Создать...