Перейти к публикации
  • Сейчас на странице   Всего пользователей: 2   (0 пользователей, 2 гостя)

Jinx

Amazon Халява

Рекомендованные сообщения

заебали лутать :trollface:


 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Блять, я говорил что заинвайтил 9 друзей, а мне пишут что с вами свяжется мифический отдел завтра, он связывается, и кидает 20$, как вы думаете, стоит ли писать в саппорт, мол наебали?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

1 из 15 с утренних


приянка на смене бтв)


hs228.png
PROFIT Velen

1jYI7i0.jpg

 

There is a rainbow in the sky

sun.gif     rainbowsmile.gif

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

Если кто-то продаcт 3х15 паков за 1к, напишите в пм


Изменено пользователем HSchiQ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

Делал перерыв в 3 дня. Видимо индус тоже решил отдохнуть.

Ronald: Upon checking to the issue, These could include that the person has been a member of Amazon Prime previously, is currently a member of Amazon Prime, the person didn't complete the process to be eligible for a credit, or it hasn't been 7 calendar days since the referral process was completed.

 

Да он типа смешной. Сказал получу через 1-2 дня и высрал.

Ronald: Call me super Ronald! an I'm here to help you.

 


Изменено пользователем KPoTuHa

 

_cbdbfca6669e759fb9602588b4e65b3e.gif?noht=1

 

 

Where is my mind?

%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-448531.gif

 

http://steamcommunit...561198055009772

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Льют на уши воду, мол, наш сверхсекретный отдел свяжется с вами, надоели уже

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

You are now connected to Subhajit from Amazon.com

Ну и имя, как он вообще с таким живет


Изменено пользователем Profatum

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Бля нахуя я в это ввязался какой то изи лут с индусов я в ахуе


HearthStone Battle tag TGOD#2472

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 You are now connected to Karan Ratan from Amazon.com  :lol:

kora081 и s0me0ne понравилось это

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

лутаете работяги? покидайте скринов хоть 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Что-то проснулся и - лицо https://www.amazon.com/Life-Strange-Complete-Season-Online/dp/B00SRZH210/ref=sr_1_1?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1478087912&sr=1-1&keywords=life+is+strange+online+code  покупал по 10$ продавал по 10€    :fffuuu: 


Походу не стояло по 10 штук в день брать, так лучше бы абуз фиксили как скидки   :nate: 


Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 

Что-то проснулся и - лицо https://www.amazon.com/Life-Strange-Complete-Season-Online/dp/B00SRZH210/ref=sr_1_1?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1478087912&sr=1-1&keywords=life+is+strange+online+code  покупал по 10$ продавал по 10€    :fffuuu: 

Походу не стояло по 10 штук в день брать, так лучше бы абуз фиксили как скидки   :nate: 

 

и кому ты это продавал?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

СУКА ЕМУ НЕЧЕГО СКАЗАТЬ НА ПОЧТЫ ВСЕ НОРМ НО БАБЛА НЕ ДАСТ ЕБАНЫЕ ИНДУСЫ

JM:Thank you. Let me check.
I'm sorry to keep you waiting. It'll just be a moment longer.
Thank you for waiting James.
I have already checked all the email addresses, and you are correct, all Terms and conditions were met. Since you mentioned you haven't got the reward,
Here is what I can do to help,
I will forward this to our Marketing and promotions so that they can verify it and provide you the reward. Lend them 24-48 business hours to resolve it.
 

Изменено пользователем Profatum

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

яхз вы пиздите тут чтоль, про свои луты, я все уже перепробывал, и новые аки,другие почты, и прошу теперь по 25,разные пасты, мыльники своих друзей правда старые(но офк их даже не чакают, а просто говорят онли дигитал ордера)

я за 2 дня хуй че повидал, только 5 баков лутал 3 раза, но это специально чтобы остаток стал 10)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

яхз вы пиздите тут чтоль, про свои луты, я все уже перепробывал, и новые аки,другие почты, и прошу теперь по 25,разные пасты, мыльники своих друзей правда старые(но офк их даже не чакают, а просто говорят онли дигитал ордера)

я за 2 дня хуй че повидал, только 5 баков лутал 3 раза, но это специально чтобы остаток стал 10)

я сегодня 50$ (20+30$) лутанул на изичах


HearthStone Battle tag TGOD#2472

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 

яхз вы пиздите тут чтоль, про свои луты, я все уже перепробывал, и новые аки,другие почты, и прошу теперь по 25,разные пасты, мыльники своих друзей правда старые(но офк их даже не чакают, а просто говорят онли дигитал ордера)

я за 2 дня хуй че повидал, только 5 баков лутал 3 раза, но это специально чтобы остаток стал 10)

я сегодня 50$ (20+30$) лутанул на изичах

 

Через чат?


-Я дьявол и я пришёл делать дьявольскую работу
-Нее, у тебя тупее имя было

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 

 

яхз вы пиздите тут чтоль, про свои луты, я все уже перепробывал, и новые аки,другие почты, и прошу теперь по 25,разные пасты, мыльники своих друзей правда старые(но офк их даже не чакают, а просто говорят онли дигитал ордера)

я за 2 дня хуй че повидал, только 5 баков лутал 3 раза, но это специально чтобы остаток стал 10)

я сегодня 50$ (20+30$) лутанул на изичах

 

Через чат?

 

да


HearthStone Battle tag TGOD#2472

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Захожу значит в чат отбивать 50ку и попадаюсь на Кирана который в течение 10 минут выбивал у супервайзера деньги на перепутанный мною ак который вообще нафиг послали  :lol:

You are now connected to Kiran from Amazon.com
Kiran: Hello, my name is Kiran. I'm here to help you today.
Me: Hello
Kiran: Hi, Mina.
I apologize for the inconvenience caused.
Not to worry, I'll take the complete ownership to assist you with the issue by the end of this chat.
Me: Sounds good
Kiran: Please allow me two minutes of your time, while I check the details from my end.
Me: sure
Kiran: I'm sorry for the delay, it's taking a bit longer than expected, please allow me two more minutes as I'm checking this with my Leadership team.
Me: of course, do whatever you think is necessary
Kiran: Sure, thank you very much for your patience.
Mina, how was your day so far?
Me: thanks good day
Kiran: Thank you for waiting .I appreciate your time and patience
It is taking time longer than anticipated .Please allow me two more minutes of your time
Me: no problem
Kiran: Thank you for waiting .I appreciate your time and patience
As promised I have issued the credit of $50 to your account and you will be able to use the credit to the items that are shipped and sold by Amazon
Me: Okey, thanks for helping
Have a good day
Kiran: Your welcome .is there anything else to assist you with ?
Me: Nope , that's all
Kiran: Could you please click on "End Chat" for me?
You'll receive a survey after you click the "End Chat" button where you can submit your feedback.
.
It was a pleasure assisting you today! We look forward to seeing you again soon. If there is anything else I can help with, let me know. Otherwise, you can click the *End Chat* button on the top right corner of this window.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)
Your Balances
AMAZON GIFT CARD
$174.80
AMAZON MP3
$0.00
AMAZON VIDEO
$0.00
KINDLE EDITIONS
$0.00
SOFTWARE / VIDEO GAMES
$0.00
APPS FOR ANDROID
$0.00

  :spy:


Изменено пользователем Cavalera_Alex

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
(изменено)

Захожу значит в чат отбивать 50ку и попадаюсь на Кирана который в течение 10 минут выбивал у супервайзера деньги на перепутанный мною ак который вообще нафиг послали  :lol:

You are now connected to Kiran from Amazon.com

Kiran: Hello, my name is Kiran. I'm here to help you today.

Me: Hello

Kiran: Hi, Mina.

I apologize for the inconvenience caused.

Not to worry, I'll take the complete ownership to assist you with the issue by the end of this chat.

Me: Sounds good

Kiran: Please allow me two minutes of your time, while I check the details from my end.

Me: sure

Kiran: I'm sorry for the delay, it's taking a bit longer than expected, please allow me two more minutes as I'm checking this with my Leadership team.

Me: of course, do whatever you think is necessary

Kiran: Sure, thank you very much for your patience.

Mina, how was your day so far?

Me: thanks good day

Kiran: Thank you for waiting .I appreciate your time and patience

It is taking time longer than anticipated .Please allow me two more minutes of your time

Me: no problem

Kiran: Thank you for waiting .I appreciate your time and patience

As promised I have issued the credit of $50 to your account and you will be able to use the credit to the items that are shipped and sold by Amazon

Me: Okey, thanks for helping

Have a good day

Kiran: Your welcome .is there anything else to assist you with ?

Me: Nope , that's all

Kiran: Could you please click on "End Chat" for me?

You'll receive a survey after you click the "End Chat" button where you can submit your feedback.

.

It was a pleasure assisting you today! We look forward to seeing you again soon. If there is anything else I can help with, let me know. Otherwise, you can click the *End Chat* button on the top right corner of this window.

да что же у вас за паста такая волшебная? :pray:  меня с любым количеством денег 10,20,30 неважно, нахуй шлют. а им по 50 выдают :zloy:

 

Your Balances
AMAZON GIFT CARD
$174.80
AMAZON MP3
$0.00
AMAZON VIDEO
$0.00
KINDLE EDITIONS
$0.00
SOFTWARE / VIDEO GAMES
$0.00
APPS FOR ANDROID
$0.00

  :spy:

 

what a f? если это рофел то ладно,но если рил то у меня инфаркт(

images?q=tbn:ANd9GcTaae9U75RulEuniw5sTbN


Изменено пользователем Skankhunt42
kora081 понравилось это

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

×
×
  • Создать...