Перейти к публикации
  • Сейчас на странице   Всего пользователей: 2   (0 пользователей, 2 гостя)

pain~

Решафлы 2015 т.2

Рекомендованные сообщения

С таксистом :rickroll:


 

Лучший в мире

 

582af0b3cbdb.gif

 

 

 

Лучший в миде

c02c3c31dd7a.png

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

найс перевод :lol:

 

помню сфа от бэбинайта 5f1d9702d4.gif


 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

какая разница кто придет в пасьянс, пока там лысый анскил лода они так и останутся тир3 мусором

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В прошлом году же врывался после инта, ничего не получилось.

И ещё в середине года вроде во флипсайдах был короткое время.


Скрытый текст

 

кошка собака qq 

 

41MdsgwfYdg.jpg                                                                                                                                                                 _74INCdA7YA.jpg vmpBxRLNfw0.jpg

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

новые мумы с екзистом которые? :lol:


 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Когда эти дотеры поймут что они сами себя должны пиарить? Меня просто бесят заявления типа: я не могу рассказать о решафлах, так как это мои товарищи. Я не могу рассказать о конфликте, так какэто не этично. Мы кикнул. Ауи и это наши личные дела в команде.

 

20-30% зрителей вообще в доту не играют. Им нравится наблюдать за игрой и что вокруг нее происходит.

 

Вот по этому дота и не так популярна. Мало говорить только об игре. Нужно говорить о том что вокруг нее происходит. Нужны скандалы, интриги. В любом другом спорте это есть. Тиммейты в нба подрались, это уже есть на канале TMZ. Роналдо расстался с Ирочкой - это во всем интернете. Ривз открыл машину и обрыгался - фото на всех ресурсах.

 

Так и тут нужно. Почему не рассказать самому АУИ что случилось? Он в любом случае их всех хейтит уже и, уверен, играть с ними не будет. Они выгнали его как собаку на улицу.

Почему бы Артизи не рассказать в чем на самом деле косяки Куро, если он сказал что хейтит его.

Почему бы Заю не сказать в чем пиздит Куро если он на самом деле пиздит.

 

Почему Вилат, Факер, Каспер или кто-то другой не может сливать инсайды? Дружба? Та только ФНГ их тролит прямо в их студии на интике.

Почему тот же Алоха не может зайти на стрим и посливать чего-то интересного? Когда же они поймут, что должны сами себе фан базу набивать, что должны сами шумиху вокруг себя поднять.

 

В итоге: все мы имеем дохуя этичных, правильных дотеров, которые пишут стену текста, тем самым давая понять что есть конфликт, но не договаривают примерно 70% ситуации. И куча дотеров, которые говорят что вот мы тут думаем о составах, твитять какую-то херню, но на самом деле ничего не выкладывают.

 

Киберспорту нужен свой TMZ, тогда за ним реально станет интереснее наблюдать.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Потому что есть правила деловой этики

Не понимать этого-быть дауном


 

Лучший в мире

 

582af0b3cbdb.gif

 

 

 

Лучший в миде

c02c3c31dd7a.png

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Вон в футболе какой нить Рыгалду поссорятся с тренером и все, никто же вам не говорит из за чего. Просто сказали есть конфликт и все. Ну там парочку слухов еще запускается, что кто чью то мать не поделил и все, конфликт исчерпан.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Вон в футболе какой нить Рыгалду поссорятся с тренером и все, никто же вам не говорит из за чего. Просто сказали есть конфликт и все. Ну там парочку слухов еще запускается, что кто чью то мать не поделил и все, конфликт исчерпан.

А как же: из надежных источников стало известно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Тем временем, на еще одном стриме, хозяина

 

PGG, Blow, Scandal +2 конфирмд :vau:

 

без вигосса не взлетят

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Потому что есть правила деловой этики

Не понимать этого-быть дауном

деловая этика - не выносить ссор из изьбы.

а не открыть дверь, выбросить немного и сделать вид что ничего не было.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

перевод в студию


гаид по образованию и успеху из магнитки

даже в моем мухосранке (магнитогорске) без диплома с тобой даже разговаривать нигде не станут, люди по 20 лет экспы с вышками не могут себе работу найти

новые российские политтехнологии

я читал чат его стрима, и лучше буду голосовать за путина

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

перевод в студию

Привіт.

Я часто думав, вираження своїх думок щодо пов'язаних Dota речі для громадськості, на жаль, я ніколи не міг знайти підходящу середовище. Простіше кажучи, моя найбільша проблема з opinionating на нібито Dota драми в тому, що всі перефразувати і поставити на форумах з метою обговорення.

Я пишу цей блог, щоб покласти в письмовій формі деякі з моїх думок і проблем, які я бачу з яких взаємодій між Dota послідовників + цифри Dota. Це не може привести до загального розуміння і не знаю, що я намагаюся досягти, але я відчуваю себе зобов'язаним вказати речі, або, принаймні, спроба, об'єктивно і неупереджено, тому що я відчуваю, що я перебуваю в положенні де у мене є більше розуміння, ніж у середньому вентилятора Dota.

Мій намір не образити нікого, ні публічно підняти власний статус, я просто намагаюся створити поінформованість. Крім того, час від часу мій лист може здатися незграбним і претензійною, але я сподіваюся, що це буде достатньо в якості засобу витікають мої думки.

 

Якщо це не ясно, Reddit є провідним веб-сайт про новини, драми і загальної напруженості на сцені, що пов'язано з Dota на якому сайті в кінцевому підсумку знайти свій шлях до Reddit. Це буде моє перше питання вирішувати.

Розглянемо світ Dota і реальний світ, щоб бути два окремих особи. Це може здатися липкий і стереотипні, але заради робить його легше для мене, щоб сформулювати свої думки, будь ласка, вважаю, це так. Наприклад, це зазвичай робиться в середньому обговорення Reddit, де люди посилатися атлетика, коли йдеться про киберспорте тільки заради зручності.

Якщо ми робимо те ж саме знову з інформацією і новинами, є велика різниця між Dota і в реальному світі. Як я вже заявив, Reddit є центром пов'язаних Dota інформації, але знайти його відповідного партнера в реальному світі не може знайти підходящу зворотне. Натомість ми змушені припустити, що це буде великий вихід новин або щось в дусі.

На Reddit, те, що класифікує як інформації або новин не модерується, це до власного потенціалу середнього користувача, щоб судити чи не вона діє, де, як в реальному світі, де журналістика широко помірний і контролюється, є правила, прийняті для запобігти дезінформацію поширюватися. Це де розміщення і shitposting стає актуальним, тому що немає коштів, щоб контролювати інформацію, яка поширилася, і немає ніяких стимулів для. Реально, хто буде такою модератор? Тільки виберіть деякі могли володіти знаннями, щоб пом'якшити таку інформацію, і ті люди не мають жодних амбіцій, щоб модерувати форум.

У всякому разі, те, що я намагаюся сказати, що немає контролю якості для інформації та новин, що знаходить свій шлях до Reddit і є відсутність об'єктивної інформації про ситуації, тому що є істотна нестача фактів, тому що більшість дискусій не мають відсотки або повагу до фактів, як вони є чисто спекуляції і теоретизування.

 

 

 

Це призводить до мого другого проблеми.

 

Коли поширюється дезінформація, майте на увазі, середній користувач не знає, що це помилкова інформація, користувачі починають формувати свої власні думки, засновані від того, що вони бачать перед ними. Інформація, яка доступна використовується для запуску обговорення між користувачами, де вони обговорюють і відкрито говорити про те, що вони думають, що, те, що їхні почуття і як вони сприймають ситуацію. Люди upvote якою б не пост вони вважають розумним, і користувач А хто нещодавно сформований на основі від гравця його думка посаду в даний час має 600 upvotes і має найбільш видимий пост поруч з плеєром з цього питання.

Будь ласка, не думайте, що я критикував людей, які створюють такі повідомлення, це тільки природа обговорення основних думку, яка насправді є абсолютно хибним проводиться дорогою здебільшого користувачів брали участь і в обговоренні, і немає нічого поганого З цим. Проблема в тому, що через величезної кількості користувачів, які вже Reddit, це думка, яка, по суті, зовсім помилково, сприймається як істина і прийнятих в дорозі речі сприймаються. У результаті ми в кінцевому підсумку з великою кількістю користувачів переконані речі певним чином, і буде стверджувати, проти будь-якого, хто просить відрізнятися.

 

Щоб закінчити, я хотів би пов'язати ці речі до нашої нинішньої ситуації. Ми в даний час в стані, коли є 2 основні дебати на Reddit, Перший виїзд AUI від EG, і другий є Arteezy проти Куро дебати. Переглядаючи повідомлень і потоків з цих питань, я бачу загальна думка, яке значною мірою залежить і маніпулювати в результаті того, що я написав раніше, наприклад, в якості Бліц зазначив, була думка, що основним Arteezy був поганим хлопцем через у відео він, вказуючи пальцем на Куро.

Кожен відчуває себе жахливо право знати, що відбувається за лаштунками, і страшенно швидко перейти до висновків щодо цих питань, і коли вони поспішати з висновками, вони відправляють свої висновки, і ми в кінцевому підсумку з проблемою номер 2.

Існує вже великий недолік в гравцях говорити про внутрішніх питань з громадськістю, бо насправді немає ніякого стимулу для цих речей, щоб сказати, крім публічно створити думку, яка є руйнівним для приймальному кінці. Існує тільки один ідеал обгрунтування розголосу з цими речами, і це тільки, на мій погляд, виправданим один. Тобто публічно звернутися загальне недоліки думку про деякої задачі, тобто, щоб вважати, що суспільне заслуговує того, щоб знати про Актуально матерії, нахабно вказати і виправити думка, що невірно. Ось чому ви бачите заяви, вживаються після гігантського Reddit хвилі впертий користувачів дістатися до людей, які займаються, це один не є винятком.

 

Особисто я не хочу, щоб звільнити свої думки з цього питання, але, оскільки вона стала публічною, я відчуваю себе зобов'язаним сказати, мій шматок.

Arteezy немає від того, що я читав і бачив, так на будь-який з питань, він торкнувся. Загалом, те, що я бачив його написати або говорити про не є помилковими, і вони не сильно зміщені, але вони в основному вірно.

Велика частина заяви KURO є оману і служить тільки перекласти провину від нього.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

артизи типичный снг чсв ублюдок

живёт в америке, а корни то наши чувствуются :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Потому что есть правила деловой этики

Не понимать этого-быть дауном

сикретам как команде без организации (но, к сожалению, прогнувшейся под корпоративную культуру) ничего не мешает говорить, что думают

по-крайней мере если бы они хотели оставаться без организации и дальше, но хуй там, сразу же нашлись спонсора и сикреты превратились в стандартное унылое дерьмо

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

всегда мечтал читать все на украинском

 

нет

 


гаид по образованию и успеху из магнитки

даже в моем мухосранке (магнитогорске) без диплома с тобой даже разговаривать нигде не станут, люди по 20 лет экспы с вышками не могут себе работу найти

новые российские политтехнологии

я читал чат его стрима, и лучше буду голосовать за путина

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

2 хача тёрки трут, а ору на все тематические сайты

уже лучше блядь пойти в аниме-топик

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

помню бебинайт был лучшим сфом европы в 18 лет

куда он умудрился проебать свой талант я хз, так и не нашёл достойных тиммейтов

 

вы мне обьясните умные такие кто будет играть под тэгом сикрет если все оттуда уходят, а ведь турок говорил про ДВА состава


 118484.png

  FORZA ROSSONERI
  #FPL

unnamed.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

×
×
  • Создать...